The Deloitte Times

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Share
Deloitte Türkiye, iş dünyasının profesyonellerine yönelik hazırladığı ve iki ayda bir okuyucuları ile buluşacak The Deloitte Times’ı yayınlamaya başladı. The Deloitte Times da, güncel ekonomik gelişmeler, mevzuat değişiklikleri, farklı sektörlere yönelik düzenlemeler ve gelişmeler ile Deloitte’un çeşitli yayın, araştırma ve projelerine de yer verilecek.

Krizin yarattığı zor ekonomik koşullarda performansınızı nasıl artırırsınız? Finans sektöründeki yeni düzenlemeler veya global bankacılıktaki yeni trendler hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Birleşme ve satın almaların 2009’daki seyri nasıl olacak? Krizde maliyet yönetiminde sizleri neler bekliyor? The Deloitte Times’da bu ve bunun gibi pek çok sorunun cevabını, konuların analizlerini ve Deloitte uzmanlarının önerilerini bulabilirsiniz.

Bu sayısında birleşme ve satın almayla ilgili incelemelerin yanı sıra geçenlerde bahsettiğimiz Corporate Governance ile ilgili “Krizde iç denetim ile değer yaratmak için başları faktörleri (4.sayfa)” isimli bir makalede yer almaktadır.

Gazeteye burdan ulaşabilirsiniz

Share

Leave a Reply

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.